מידע על הקורסים

אופן התנהלות הקורס

בדרך כלל, תחילת הקורס בימי ראשון בשעה שמונה בבוקר. התאריכים גמישים כאשר אין ביקוש גדול ויש לנו מדריכים פנויים ולכן זמני הקורס ישתנו.הודעה תינתן בהרשמה לקורס על לוח הזמנים שיהיה בקורס.

קורסי הצלילה:

צולל מים פתוחים- כוכב ראשון

קורס זה הוא מחייב וראשוני על מנת להוציא רישיון צלילה ולצלול, הסמכה זו תקנה לכם רישיון לצלול ב 18 מטרים עומק. תצטרכו לעבור למידה בבריכה לפני כניסה לים, היבחנות על ידע עיוני שתרכשו לפני הכניסה למים על מנת לוודא את הבנתכם את התאוריה והציוד ולבסוף 4 צלילות. כל זה אורך 3 ימים ,המינימום הם 4 צלילות במידת הצורך אפשר לקבל עוד צלילות בהתאם לרמת החניך. הקורס בעברית והוא בינלאומי SDI,ארגון הצלילה הגדול בישראל, עם מדריכים ישראלים חברי ההתאחדות. כוכב ראשון מתחיל כבר לפני ההגעה למועדון, החלק של התאוריה לומדים לפני ההגעה לקורס באונליין (בתחתית העמוד יש את החלק של התאוריה) וכאשר נפגש ביום הראשון נעבור על התשובות לשאלות החזרה(צריך לרשום את התשובות על דף או בנייד ולהגיש למדריך) ונעשה מבחן מסכם. היום הראשון מתחיל במפגש בשעה שמונה בבוקר (נא לאכול ארוחת בוקר לפני ההגעה לימי הצלילה). אנחנו נתחיל עם אימון בבריכה או בים אם התנאים נוחים. כשלוש שעות נתאמן ואז הרצאה על התאוריה, ניירת ומבחן מסכם. היום השני של הקורס מתחיל בשעה שמונה, ביום הזה אנחנו עושים 2 צלילות בים עד לעומק של 12 מטרים. היום השלישי מתחיל בשעה שמונה, צוללים 2 צלילות עד עומק 18 מטרים ומסיימים את היום האחרון וקבלת התעודות של צולל מים פתוחים. *לוח הזמנים יכול להשתנות עם התקדמות התלמידים ולכן יש צורך להבין שיהיו שינויים במהלך הקורס.

צולל מים פתוחים מתקדם- כוכב שני

ההסמכה מקנה לכם את ההזדמנות לצלול בעומק של 30 מטר, הסמכה הכוללת למידה מעמיקה יותר על היצורים, הדגים וה"צמחים" החיים בעולם הים, זמן ההסמכה הוא יומיים ומספר הצלילות בהן הוא 5 וזאת כל עוד עברתם את ההסמכה לכוכב אחד (אי אפשר לגשת לקורס זה ללא הקורס לפניו) ביום הראשון של הקורס צלילת לילה(לאחר סיום כוכב אחד), ביום השני נצלול עוד 2 צלילות שהראשונה היא ל 30 מטרים וביום האחרון 2 צלילות וקבלת התעודה של הכוכב השני. לרוב, קורס שכולל את 2 ההסמכות יסתיים לאחר 5 ימים.

עלויות הקורסים 

*המחיר של הקורסים: כוכב ראשון ₪₪1100 כוכב שני- ₪980 קורס משולב כוכב ראשון ושני – ₪1600 מחיר מבצע לתשלום קורס נייטרוקס 450 שקל בלבד, מחיר מבצע של 350 שקל לכל מי שעושה קורסים אצלנו. התשלום על הקורס הוא בהעברה בנקאית(חשבון בישראל) ,ביט או מזומן (עדיף למשוך כסף בסיבו לפני ההגעה לאי) *יש כספומט ללא עמלה בסיבו HSBC BANK נמצא בצמוד לקניון איילה או על האי מלאפאסקווה עם עמלת משיכה של 250 פיזו. ישנם מספר כספומטים באי

לינה

ישנם מספר אפשרויות: אפשרות לישון בגאסטהוסים ליד ברחבי האי במחיר ממוצע לחדר כ 40 שקלים. ההגעה למועדון היא על ידי מונית אופנוע שעולה כחמישים פיזו שזה בסביבות דולר. נשמח לעזור עם הלינה, בבקשה תיצרו איתנו קשר לפני שקבעתם על מקום , אולי יש לנו אפשרויות יותר טובות.

דמי ביטול:

במידה ונרשמת לקורס , יש אפשרות לבטל עד שבוע מתחילת הקורס. אם ביטלת את הקורס יש צורך לשלם 4000 פיזו דמי ביטול. מספר המקומות מוגבל ולכן אם מבטלים ברגע האחרון , זה גורם למישהו אחר לא להצטרף לקורס. בבקשה, תרשמו לקורס רק אם בוודאות אתם מעוניינים להגיע.

מקום מפגש הקורס:

מפרץ המגדלור בכפר גימביטיין ,Guimbitayan, מלאפאסקווה.

בעיות בריאותיות:

אנשים הסובלים אסתמה סכרת או כל בעיה רפואית אחרת חובתכם הינה להצהיר על הבעיה מראש ולהביא אישור רפואי בו מפורש אישור הרופא להשתתפות בקורס צלילה. אנשים שלהם אין בעיות רפואיות- לא תצטרכו להביא אישורים. בתחילת הקורס תידרשו לחתום על טופס הצהרת בריאות. למי שיש משקפיים , צריך לבוא עם עדשות או לקנות מסכה עם מספר מתאים. במועדון יש מסכה מינוס 2 בלבד.
להזמנות אפשר לפנות בווטסאפ 972515508449+